KMG Pickup Systems istnieje na rynku motoryzacyjnym od 2001 roku. Głównym profilem naszej działalności są konstrukcja oraz produkcja pokryw skrzyni ładunkowej do samochodów typu pickup. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań konstrukcyjnych, transport oraz montaż pokrywy. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Europie działającą w tej dziedzinie.

Dzięki 20-letniemu doświadczeniu oraz ciągłemu poszukiwaniu nowych rozwiązań, produkty KMG Pickup Systems charakteryzują się wysoką wytrzymałością,  estetyką, trwałością konstrukcji, szczelnością, oraz dokładnością wykonania oraz estetyką.

Ponadto, KMG Pickup Systems zajmuje się produkcją elementów konstrukcyjnych i wykończeniowych do samochodów terenowych.

Nasz warsztat znajduje się w Bielsku-Białej w województwie śląskim.

Kazimierz Gancorz

Założyciel, główny konstruktor, właściciel.

W KMG zajmuje się kontaktem z klientem, organizacją, spawaniem, przygotowaniem do montażu oraz rozwojem nowych produktów.

Stanisław Włoch

W KMG od 2011 roku, odpowiada za montaż produktu oraz finalny montaż na samochodzie.

Zabudowy do najpopularniejszych modeli pickupów 

Zabudowy do pickupów pozwalają znacznie zwiększyć funkcjonalność przestrzeni ładunkowej, dodatkowo zabezpieczając lakier przed uszkodzeniami i zarysowaniami. W zależności od indywidualnych potrzeb zabudowy te pozwolą na odpowiednie osłonięcie i zakrycie przestrzeni ładunkowej. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas systemami do zabudowy pickupów do najpopularniejszych marek aut, takich jak między innymi Ford, Isuzu, Mercedes, Nissan, Mitsubishi, Toyota i Volkswagen

Jako firma specjalizująca się w zabudowach do pick-upów możemy zaoferować Naszym Klientom naprawdę szeroki wybór elementów do zabudowy, dzięki którym możliwe jest jak najbardziej ergonomiczne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. 

Zabudowa Dodge Ram 1500- dlaczego warto zdecydować się na te rozwiązania?

Oferowane przez nas produkty, między innymi zabudowa Dodge Ram 1500 pozwala uzyskać wiele korzyści w swoim samochodzie, takie jak: 

  • Ergonomiczność,
  • Maksymalne wykorzystanie miejsca w przestrzeni ładunkowej, 
  • Większy komfort jazdy,
  • Wyższa wydajność pracy systemu,
  • Wykorzystanie właściwości terenowych pick-upa,
  • Wydajniejsze użytkowanie samochodu dzięki równemu rozłożeniu ciężaru sprzętu,
  • Możliwość ponownego wykorzystania zabudowy,
  • Wysoka estetyka w pełni zintegrowana z pojazdem, która pozwala zachować wrażenie aerodynamiczne.

Dzięki zastosowaniu zabudowy do swojego pickupa zyskujemy zupełnie nowe funkcjonalne rozwiązania do swojego pojazdu. 

Zabudowa Isuzu D-MAX to wysoka wytrzymałość i solidne materiały

Zabudowa Isuzu D-MAX jak również każdy inny oferowany przez nas model cechuje się wytrzymałą konstrukcją wykonaną z aluminium, materiału idealnie sprawdzającego się dla branży motoryzacyjnej. Nasze zabudowy do pick-upów są konstrukcji płaskiej, a pokrywy otwierane w dowolnej konfiguracji- do góry oraz na boki. Zabudowa posiada reflektory, oraz inne akcesoria, które spełniają obowiązujące normy i przepisy. 

Zabudowa Ford F150 Raptor- w jaki sposób montowane są zabudowy?

Zabudowa Ford F150 Raptor jako konstrukcja przykręcana jest do podwozia, w miejscach oryginalnego mocowania skrzyni z wykorzystaniem komponentów redukujących drgania, w pełni zgodnymi z zaleceniami producenta. To pozwala na zachowanie pełnej stabilności pojazdu i bezpieczeństwa mocowania konstrukcji, która ma duży wpływ na poprawę komfortu jazdy. Podczas pokonywania tras na nierównym terenie wszelkie hałasy zostają zredukowane do minimum. Dodatkowo system ten zabezpiecza ładunek przed wszelkimi uszkodzeniami.

Zabudowa Ford Ranger- dedykowane rozwiązania 

Zabudowa Ford Ranger to dedykowana innowacyjna modyfikacja idealna dla każdego właściciela pickupa. Odporna na warunki atmosferyczne o ergonomicznym kształcie idealnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Wyposażone w dodatkowe szuflady i pojemniki idealnie sprawdzą się do przechowywania ładunków, skutecznie chroniąc przed deszczem i innymi czynnikami zewnętrznymi. 

Zabudowa Mercedes x klasa to sposób na nowy wygląd Twojego auta 

Modele takie jak zabudowa Mercedes x klasa pozwalają na wykorzystanie zarówno walorów estetycznych jak i funkcjonalnych auta. Są w stanie korzystnie odmienić pick-upa w zupełnie nowy model. Rozwiązania te pozwalają dodać samochodowi wyjątkowego i niebanalnego charakteru. W zależności od potrzeb naszych klientów mamy możliwość dopasowania w pełni indywidualnych ofert względem oczekiwań. 

Zabudowa Mitsubishi L200 idealnie wpasuje się w karoserię pickupa 

Oferowane przez nas produkty, takie jak zabudowa Mitsubishi L200 wykonane są z najwyższej jakości materiałów, idealnie wpisując się w styl i w wygląd pojazdu, dzięki czemu nie ma różnicy pomiędzy autem w wersji podstawowej a tym z zabudową. 
Bogaty wybór zabudowy dostosowanych do różnych modeli pickupów pozwoli zamienić zwykłe auto miejskie w prawdziwie funkcjonalny pojazd terenowy. Realizujemy indywidualne zamówienia jak również oferujemy spersonalizowane oferty. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami i uzyskaj więcej informacji. 

Zabudowa Nissan Navara pozwala na zwiększenie udźwigu pojazdu 

Jednymi z atutów dostępnych u nas modeli, takich jak zabudowa Nissan Navara, jest wykonanie konstrukcji z niezwykle wytrzymałego materiału, który pozwoli na zachowanie udźwigu maksymalnego aż do 900 kg. Cały system jest prosty w demontażu oraz montażu na innym modeli, bez konieczności zmian nadwozia czy innych czynności. 

Zabudowa Ssangyong Musso to wysoka ergonomia i estetyka 

Zabudowa Ssangyong Musso  to w pełni ergonomiczne rozwiązania, pozwalające na uzyskanie nieskrępowanego dostępu do przechowywanego sprzętu w strefie załadunkowej w zasięgu ręki. Wszystko to jest możliwe bez utraty bezpieczeństwa podczas korzystania z pojazdu z zachowaniem komfortu jazdy. Dzięki temu tak wielu właścicieli pickupów decyduje się na wybór dedykowanej zabudowy do swojego auta.  

Zabudowa Toyota Tundra to trwałość i solidność 

Zabudowa Toyota Tundra cechuje się wysoką trwałością wykonania. Konstrukcja ta jest bardzo mocna, dzięki czemu nadaje się do komercyjnego wykorzystania oraz nadaje w pełni nowoczesny kształt w pojeździe. Zabudowy te wyposażone są we wszelkie obowiązkowe oświetlenie oraz wiele innych dodatków. Dzięki temu uzyskane rezultaty są niezwykle spójne i estetyczne. 

Zabudowa Volkswagen Amarok to połączenie stylu sportowego i terenowego 

Zabudowa Volkswagen Amarok sprawia, że auto nabiera zupełnie nowego charakteru, będącego połączeniem pojazdu sportowo-terenowego. Dzięki aerodynamicznej formie stanowi odpowiednie zabezpieczenie dla ładunku, a jednocześnie sprawia, że przestrzeń ładunkowa staje się niezwykle wygodnym bagażnikiem. 

Zabudowa Toyota Hilux- czy warto wybrać te systemy?

Dedykowana zabudowa Toyota Hilux  to konstrukcja nośna wykonana z wysokiej jakości materiałów stanowiących bardzo dobre zabezpieczenie przeciwkorozyjne. Oferowane przez nas produkty cechują się wysoką jakością ze względu na materiały, które zostały użyte podczas ich produkcji. Zabudowy wykonane z dobrej jakości aluminium charakteryzują się trwałością oraz brakiem uszkodzeń podczas eksploatacji. Oferujemy kompleksowe usługi sprzedaży, transportu oraz montażu dopasowaną do indywidualnych wymagań naszych klientów.

KMG Pickup Systems 

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, które nabyliśmy podczas realizacji różnorodnych projektów, oraz ciągłemu poszukiwaniu coraz lepszych rozwiązań konstrukcyjnych, nasze produkty KMG Pickup Systems mogą pochwalić się niezwykłą wytrzymałością oraz wysoką estetyką. Dzięki temu Twój pojazd zyska na funkcjonalności, ale nie tylko. Nasza działalność obejmuje produkcję zabudowy skrzyni ładunkowych, do samochodów typu pickup. Oferujemy bogatą gamę wielu produktów dedykowanych do konkretnych modeli, ich transport oraz profesjonalny montaż.